KOVOVÁ POSTEL MALAGA

Postel MALAGA je vyrobena z kvalitních materiálů a zajisté bude ozdobou vaší ložnice. Tato oblíbená postel lze objednat i v provedení jednolůžko.

Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Základní nabídka barev kovů:  1.rustikální hnědá , 2.zelená , 3.červená , 4.černozlatá , 5.černá , 6.šedá , 7.stříbrná , 8.krémová , 9.bílá.

Do těchto základních barev lze ručně nanášet A – zlatou a B – stříbrnou patinu, která vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

 

 

Díky své nadčasovosti, univerzálnosti a originálnímu designu jsou kovové postele v současnosti velmi oblíbené u všech věkových skupin. V naší nabídce najdete mnoho typů, designů a dalších doplňků. Každý člověk stráví v posteli třetinu svého života, proto by měl při jejím výběru pečlivě zvážit, jakou kvalitu, design, spolehlivost a pohodlí požaduje.

Postele firmy IRON-ART jsou jedinečné v tom, že jsou ručně kované z masivního (plného) železa. Pokud se na postelích objevují dřevěné prvky, jedná se vždy o masivní dřevo (dub nebo smrk).

Nohy jsou opatřeny plastovými krytkami (v závislosti na modelu), které chrání vaši podlahu. Postele se skládají z pěti částí, které jsou spojeny deseti šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a absolutně zabraňuje nežádoucímu vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let.

Rozměry: Postele se většinou (závisí na modelu) vyrábí ve čtyřech rozměrech 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm. Na základě požadavků jsme schopni přizpůsobit rozměry individuálním požadavkům zákazníka.

Kanape verze, nebesa: Postele s kovovými nohami lze vyrábět v tzv. kanape verzi, což znamená bez zvýšeného nožního čela. Nožní čelo u této varianty končí ve stejné úrovni jako bočnice postele. Rovněž lze postele s kovovými nohami dodat ve variantě s nebesy (v závislosti na modelu).

Vybrat si můžete ze dvou výšek bočnic: 12 cm a 15 cm. Pro nižší (cca 5 – 7 cm) fixní rošty se používají bočnice 12 cm vysoké. Pro vyšší (cca 8 – 10 cm) fixní, manuálně polohovací nebo elektricky polohovací rošty se používají bočnice vysoké 15 cm. Výška ležení se pohybuje v závislosti na výšce použitých roštů a matrací kolem 53 cm.

ČESKÁ VÝROBA.

Vzorníky nábytku

Ke stažení

Galerie

md-webdesign