NÁBYTEK MAMMA

JITONA Design Collection přináší zákazníkům moderní dýhovaný nábytek navržený renomovanými designéry. Nábytek jako stvořený pro lidi, kteří milují čisté tvary, neopakovatelnou krásu kresby pravé dřevěné dýhy a spolehlivou techniku skrytou uvnitř.

 

 

Kolekci nábytku Mamma navrhlo úspěšné české studio VRTIŠKA•ŽÁK. Základním motivem celé kolekce je hravost, střídmost a kombinace materiálů.

 

 

Novou kolekci Mamma charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA.

 

Lehkost jednotlivých produktů kolekce je docílena použitím nožiček a faktu, že nábytek neleží přímo na zemi. Tento princip je také dobře využitelný v malých prostorech, kde opticky nezmenšuje podlahovou plochu. Jednotlivé prvky napříč kolekcí vizuálně propojuje element nožiček. Kolekce tak poskytuje funkční a komplexní řešení do obývacího pokoje až po ložnici. Nábytek Mamma umožňuje variabilní zařizování postupným doplňováním prvků a zároveň má každý prvek dostatek charakteru, aby mohl fungovat jako solitér.

Tradiční český výrobce Jitona Nábytek Třebíč.

Ke stažení

Galerie

md-webdesign