SEDACÍ SOUPRAVA AMÁTO

Exklusivní sedací souprava AMÁTObestseler 2014 – nabízí elegantní čistý design a neuvěřitelné pohodlí.  Funkce polohování hlavových opěrek umožňuje nastavovat výšku sedačky, a tím i kvalitu sezení dle individuálních potřeb. Výběrem jednoho ze tří typů područek volíte i konečný design sedací soupravy.

Sedací souprava nabízí obrovské množství modulů ze kterých sestavíme jakoukoliv velikost a to v rohovém (tvar do L i do U) i rovném provedení. V nabídce je možnost volit ze dvou šířek sedáků. Výběrem z mnoha možností nožiček sedací soupravy můžete také individuálně volit výšku sedací plochy.

Můžete objednat také rozkládání i úložné prostory. V nabídce naleznete také křeslo a různé taburety, či polštářky.

 

Novinkou roku 2017 jsou moduly s relaxační funkcí, kdy lze pomocí motorového ovládání polohovat záda a nohy – podnožník.

V letošním roce je nabídka modulů doplněna o područky se zásuvkou pro USB a výsuvným stolkem. 

 

 

Základní kostra(nosné části) je vyrobena ze 100% masivu – buk. Všechny měkké výplně jsou vyrobeny z vysoce elastické HR pěny. Sedák je odpružen předepjatou vlnovcovou pružinou a bombírováním, opěrák elastickým gumotextilním pásem.

Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže a luxusních potahových látek se značkovou protišpinivou úpravou Aqua Clean.
Kvalitní český výrobek od Aksamite s pětiletou zárukou.
Pokud máte zájem, využijte možnosti napsat si o nezávaznou cenovou nabídku na email living.opava@seznam.cz
Ke stažení

Galerie

md-webdesign