SEDACÍ SOUPRAVA ANIMO ROHOVÉ

Sedací souprava ANIMO rohové,  je   vysoká klasická sedací souprava  s ergonomicky tvarovaným opěrákem pro extrémně pohodlné sezení .

Sedací souprava nabízí širokou škálu prvků, které umožňují vytvořit sestavu přesně podle Vašeho zadání (rohovou, rovnou  i samostatné prvky). Z jednotlivých prvků lze sestavit sestavu přesně na míruVašeho obývacího pokoje.

Sedací souprava může být doplněna o rozkládání a úložné prostory.

V nabídce nejdete také  různé druhy taburetů a dekorační polštářky.

K sedací soupravě můžete zakoupit potahovou látku v metráži, například na očalounění židlí, nebo závěsy do pokoje.

Základem kostry sedací soupravy Animo  jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Spoje kostry jsou lepeny voděodolným  lepidlem a zajištěny bukovými kolíky .

Pohodlí a dlouhou životnost sedací části zajišťuje kombinace kovových předepjatých vlnovcových pružin,  kvalitní  vysokoobjemové elastické HR pěny a polyesterového rouna.  Pro ještě vyšší pohodlí sedáku a pro omezení vytahování potahové látky je sedák vylepšen středovou pěnovou  vložkou – tzv.  bombírováním.

Pro příjemný a komfortní pocit při opření je v opěrákové části  použita gumotextilní pruženka kombinovaná se studenou pěnou a tenkou vrstvou kyprého polyesterového rouna .

Všechny použité pěny jsou vyráběny v Německu.

Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně látek s originál AQUA CLEAN úpravou pro snadné čištění vodou. V nabídce jsou také kvalitní hovězí kůže.

Područky sedací soupravy můžete doplnit o dřevěné plakety v různých barvách moření.

Sedací souprava je vyrobena v České republice firmou AKSAMITE, která je držitelem certifikátu ČESKÁ KVALITA.

Na sedací soupravu poskytujeme záruku 5 let.

Ke stažení

Galerie

md-webdesign