SEDACÍ SOUPRAVA ANIMO

Sedací souprava ANIMO,  je vysoká klasická sedací souprava  s ergonomicky tvarovaným opěrákem pro extrémně pohodlné sezení .

Sedací souprava nabízí širokou škálu prvků, které umožňují vytvořit sestavu přesně podle Vašeho zadání (rohovou, rovnou  i samostatné prvky). Z jednotlivých prvků lze sestavit sestavu přesně na míruVašeho obývacího pokoje.

Sedací souprava může být doplněna o rozkládání a úložné prostory.

V nabídce nejdete také  různé druhy taburetů a dekorační polštářky.

K sedací soupravě můžete zakoupit potahovou látku v metráži, například na očalounění židlí, nebo závěsy do pokoje.

Krásný design sedací soupravy ANIMO můžete ještě vylepšit zvolením kontrastního prošití ozdobných dvoujehlových švů (v různých barvách).

Základem kostry sedací soupravy ANIMO  jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Spoje kostry jsou lepeny voděodolným  lepidlem a zajištěny bukovými kolíky .

Pohodlí a dlouhou životnost sedací části zajišťuje kombinace kovových předepjatých vlnovcových pružin,  kvalitní  vysokoobjemové elastické HR pěny a polyesterového rouna.  Pro ještě vyšší pohodlí sedáku a pro omezení vytahování potahové látky je sedák vylepšen středovou pěnovou  vložkou – tzv.  bombírováním.

Pro příjemný a komfortní pocit při opření je v opěrákové části  použita gumotextilní pruženka kombinovaná se studenou pěnou a tenkou vrstvou kyprého polyesterového rouna .

Všechny použité pěny jsou vyráběny v Německu.

Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně látek s originál AQUA CLEAN úpravou pro snadné čištění vodou. V nabídce jsou také kvalitní hovězí kůže.

Područky sedací soupravy ANIMO můžete doplnit o dřevěné plakety v různých barvách moření.

Sedací souprava je vyrobena v České republice firmou AKSAMITE, která je držitelem certifikátu ČESKÁ KVALITA.

Na sedací soupravu poskytujeme záruku 5 let.

 

Pokud máte zájem, využijte možnosti napsat si o nezávaznou cenovou nabídku na email living.opava@seznam.cz

Ke stažení

Galerie

md-webdesign