SEDACÍ SOUPRAVA ROMANTIKA

Modulová sedací souprava ROMANTIKA se vyznačuje moderním designem v provedení  na kovových či dřevěných nohách. Pro zcela individuální potřeby uživatele a co nejkomfortnější sezení je možno vybrat různou tuhost sedáků a opěráků. Výplně sedáků i opěráků jsou nabízeny buď ve standardní  kvalitě s PUR pěnami nebo v luxusním provedení s vysokoobjemovými HR pěnami v tužším nebo měkčím provedení.

 

Nosné prvky sedací soupravy ROMANTIKA jsou vyrobeny z bukového a smrkového masivu, boky z DTD desek.

Pro komfort sezení je v sedáku použita vlnovcová pružina v kombinaci s HR pěnou nebo standardní PUR pěnou.

Sedací souprava ROMANTIKA nabízí široký výběr modulů ze kterých lze sestavit jakoukoliv velikost sedací soupravy a to v rohovém provedení (tvar do L i do U)  nebo rovném provedení ( trojsed, dvojsed, křeslo ). Moduly sedací soupravy ROMANTIKA nabízíme ve dvou šířkách sedáků a proto lze sedací soupravu vyrobit na míru!

 

Funkce polohování hlavových opěrek umožňuje nastavovat výšku sedačky, a tím i kvalitu sezení dle individuálních potřeb. Nově máme v nabídce kování polohovacího mechanismu v černé barvě. Výběrem jednoho ze tří typů područek volíte i konečný design sedací soupravy.

 

 

Sedací soupravu ROMANTIKA lze doplnit o rozkládání a úložné prostory. V nabídce naleznete také křeslo a různé taburety, či polštářky. Novinkou je úložný prostor s policí řešený v područce sedací soupravy nebo zásuvka USB.

 

Nabídka potahových látek je opravdu široká. Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kolekce látek s úpravou pro snadné čištění Aqua Clean.

Slovenský  výrobek.
Pokud máte zájem, využijte možnosti napsat si o nezávaznou cenovou nabídku na email living.opava@seznam.cz
Ke stažení

Galerie

md-webdesign