SEDACÍ SOUPRAVA VERONA

Modulová sedací souprava VERONA vyznačující se moderním designem, je skvělým výrobkem pro moderní a nadčasové interiéry. Pro zcela individuální potřeby uživatele a co nejkomfortnější sezení je možno vybrat různou tuhost sedáků a opěráků. Výplně sedáků i opěráků jsou nabízeny buď ve standardní  kvalitě s PUR pěnami nebo v luxusním provedení s vysokoobjemovými HR pěnami v tužším nebo měkčím provedení.

 

Nosné prvky sedací soupravy VERONA jsou vyrobeny z bukového a smrkového masivu, boky z DTD desek.

Pro komfort sezení je v sedáku použita vlnovcová pružina v kombinaci s HR pěnou nebo standardní PUR pěnou.

Sedací souprava VERONA nabízí široký výběr modulů ze kterých lze sestavit jakoukoliv velikost sedací soupravy a to v rohovém provedení (tvar do L i do U)  nebo rovném provedení ( trojsed, dvojsed, křeslo ).

Moduly sedací soupravy VERONA nabízíme ve dvou šířkách sedáků a proto lze sedací soupravu vyrobit na míru!

 

Funkce polohování hlavových opěrek umožňuje nastavovat výšku sedačky, a tím i kvalitu sezení dle individuálních potřeb. Výběrem jednoho ze tří typů područek volíte i konečný design sedací soupravy.

 

Sedací soupravu VERONA lze doplnit o rozkládání a úložné prostory. V nabídce naleznete také křeslo a různé taburety, či polštářky.

Nabídka potahových látek je opravdu široká. Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kolekce látek s úpravou pro snadné čištění Aqua Clean.

Slovenský  výrobek.
Pokud máte zájem, využijte možnosti napsat si o nezávaznou cenovou nabídku na email living.opava@seznam.cz
Ke stažení

Galerie

md-webdesign