SEKTOROVÝ NÁBYTEK EXCEL

Nábytek EXCEL je rozsáhlý nábytkový systém, který svou variabilitou, funkčností a designem splňuje požadavky náročného zákazníka. Základní řadu, kterou tvoří široký výběr prvků různých rozměrů a provedení lze doplnit o atypickou výrobu na zakázku dle přání zákazníka.

 

V nabídce najdete klasické i rohové skřínky, televizní stolky, nízké, střední i vysoké komody, policové regály, knihovny,  prosklené vitriny, závěsné skřínky, samostatné police, konferenční stolky apod.

 

Korpusy skřínek jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18 a 25 mm od fa KRONOSPAN a EGGER . Zásuvky i dvířka jsou osazeny kvalitním kováním s integrovaným dotlumením. Přední plochy dvířek a zásuvek lze barevně kombinovat s lesklým povrchem, který dodá vašemu nábytku nádech exkluzivity.

 

Elegantním doplňkem jsou rovněž skleněné výplně dvířek. Zcela respektují uložení vašich předmětů a je na vás, zda jejich uspořádání odhalí či naopak zcela ukryjí. Ať již v čirém či matném provedení, jsou vždy skla tím správným řešením.

 

Na detailech záleží, u nábytku obzvlášť. Proto výběr úchytek k nábytku EXCEL je velice pestrý. Na výběr máte z mnoha typů úchytek v různých velikostech a  povrchových úpravách.

 

Základní nabídka lamina pro korpus: Akát, Buk, Bříza, Bílá Perlová, Carbon Wood, Černá, Dub Sonoma, Dub Nagano, Dub Amber, Dub Coffee, Dub Urban, Dub Bílý, Graphite Grey, Javor Medový, Jilm Světlý, Jilm Tmavý, Oregon, Ořech Dijon, Ořech Lyon, Olše, Šedá, Třešeň, Třešeň Verona, Vintage Wood, Woodline.

Materiál čelních ploch za příplatek: Prolis, Mirror Gloss, Lak

 

Jednoduché a čisté linie ve spojení s pestrou škálou barevných dekorů nabízí variabilní a neomezené možnosti sestavování. Nábytek je standardně dodáván ve smontovaném stavu ( mimo větší kusy jako např. šatní skříně ).

ČESKÝ VÝROBEK

Ke stažení

Galerie

md-webdesign